Kosz owalny zakupowy – warsztaty wikliniarskie z Mr Biniem z Jeżyc

Kiedy:
22 Kwiecień 2018@10:00 – 15:00
2018-04-22T10:00:00+02:00
2018-04-22T15:00:00+02:00
Gdzie:
Św. Wincentego 6/9
61-003 Poznań
Polska
Koszty:
60
Kontakt:

Plecionkarstwo, ginący zawód

Warsztaty dla Kooperatywy 22.4.2018

Serdecznie zapraszamy na warsztaty plecionkarskie (wikliniarskie), których tematem będzie: kosz zakupowy owalny, adekwatny do zakupów w Kooperatywnie :)) Szczególnie mile widziane będą osoby, które miały już kontakt z wikliną i pleceniem. Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych i młodzieży, natomiast dzieci pow. 10 roku życia zapraszamy pod opieką dorosłych.

 

Motto:
Plecionkarstwo jest ginącym zawodem i każdy kto się nim dziś zajmuje wnosi wkład w ocalenie dziedzictwa kulturowego tej Ziemi. Tej.
~ Jan Paweł III 🙂

 

Warsztaty poprowadzi Zbigniew Polaczyk, znany jako Mr Biniu z Jeżyc, absolwent Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie (obecnie ULRA w Woli Sękowej). Czeladnik witrażysta, mistrz plecionkarz. Od wielu lat praktykuje w obydwu niemodnych zawodach. Uczestnik m.in badań terenowych stowarzyszenia Serfenta. Na co dzień prowadzi pracownię plecionkarską w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Baranowie. W Kooperatywie najchętniej występuje we wtorki na środku pomocy. Najchętniej pakowany produkt to fasola w każdej postaci.


Garść informacji praktycznych.

 

Warsztaty odbędą się w niedzielę 22 kwietnia o godz 10:00 do 17:00 w Fundacji Barka, przy ul. Św. Wincentego 6/9 (budynek C), tam gdzie już niedługo przeniesie się Kooperatywa – nasze wspólne dobro. Planujemy półgodzinną przerwę na relaksacyjno-obiadową dla chętnych. Prace które przez 6-7 godzin wykonacie pozostają waszą dumą i własnością 😉 Koszt udziału to 80 zł od osoby. W tej cenie macie zagwarantowany dostęp do materiałów i narzędzi oraz oczywiście instruktaż live.

Aby ocenić zainteresowanie warsztatami, prosimy chętnych o wypełnienie ankietki:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdL3ovjwyU7_9ypfuxu9lbnMzl-6xL67LQe_VsSKItp5N5_Ow/viewform
— kto pierwszy ten lepszy!

W warsztatach może uczestniczyć do 10 osób, minimum logistyczne to 5 osób. Po wypełnieniu ankiety, Biniu (w ciągu 1-2 dni) potwierdzi Twoje zgłoszenie i chętnie odpowie na pytania. Jeśli chcesz przyjść na warsztaty z koleżanką, chłopakiem, babcią – wypełnij ankietę na każdą z osób osobno:)

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *